یکشنبه , ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
خانه / بازی / معرفی بازی Alto’s Odyssey

معرفی بازی Alto’s Odyssey

بازی Alto’s Odyssey

گرافیک زیبای بازی همراه با موسیقی دلنشین آن فضایی را می سازد که تمام گیمرها با سلایق متفاوت، می توانند از آن لذت ببرند. این بازی ، که دنباله ای برای بازی Alto’s Adventure است که پس از انتشار در iOs بالاخره برای اندروید نیز منتشر شد.

در این بازی شما کنترل یک اسکی کننده روی شن (sand boarder) را در یک فضای بسیار زیبا در اختیار دارید. این بازی در ژانر بازی های بی پایان قرار می گیرد اما با استفاده از مراحل و مکانیزم های مختلف و شخصیت های جدید، از یکنواخت شدن تجربه بازی برای گیمرها جلوگیری می کند.

بازی Alto’s Odyssey

اگر تنها می خواهید استراحت کنید و بدون ایجاد اضطراب در مورد اهداف و باز کردن کاراکترها ، از بازی کردن لذت ببرید،

اگر تنها می خواهید استراحت کنید و بدون ایجاد اضطراب در مورد اهداف و باز کردن کاراکترها ، از بازی کردن لذت ببرید ، حالت zen mode در بازی وجود دارد. در حالت ، شخصیت بازی نمی تواند بمیرد ، و شما می توانید بدون دغدغه، بازی کنید. در این حالت بازی به شما توصیه می کند که از هدفون استفاده کنید تا از موسیقی آرامبخش آن لذت بیشتری ببرید.

در نهایت اگر به دنبال یک بازی ماجراجویی آرامش بخش و در عین حال نفس گیر هستید، این بازی تجربه لذت بخشی را برای شما به وجود می آورد. برای دانلود رایگان بازی می توانید از گوگل پلی، اپ استور و یا کافه بازار استفاده کنید. در این بازی حالتی به نام zen mode  بازی وجود دارد. در این حالت ، شخصیت بازی نمی تواند بمیرد، و شما می توانید بدون دغدغه، بازی کنید. در این حالت، بازی به شما توصیه می کند که از هدفون استفاده کنید تا از موسیقی آرامبخش آن لذت بیشتری ببرید.

در نهایت اگر به دنبال یک بازی ماجراجویی آرامش بخش و در عین حال نفس گیر هستید، این بازی تجربه منحصر به فردی را برای شما به وجود می آورد. برای دانلود رایگان بازی می توانید از گوگل پلی، اپ استور و یا کافه بازار استفاده کنید.

حتما ببینید

call-of-duty-mobil

بازی Call of Duty: Mobile

یکی از بزرگترین بازی های موجود اکنون به پلتفرم های موبایل نیز وارد شده است. …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *